HAKKIMIZDA
AKÖDE HAKKINDA ORTAKLIK YAPISI YÖNETİM KURULU
TOSLA KARİYER

Gizlilik

Gizlilik Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası’nın amacı, Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. (“Şirket”) tarafından işletilmekte olan akode.com internet sitesinin ("Site") işletilmesi sırasında site kullanıcıları/üyeleri/ziyaretçileri ("Veri Sahibi") tarafından Şirket ile paylaşılar veya Şirket'in Veri Sahibi'nin Site'yi kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkim koşul ve şartları tespit etmektir.
Veri Sahibi, işbu Gizlilik Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımı kabul ettiğini beyan eder.

Hangi Veriler İşlenmektedir?
Bu başlık altında, Şirket tarafından işlenen ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel veri sayılan verilerin hangileri olduğu sıralanmıştır. Aksi açıkça belirtilmedikçe, işbu Gizlilik Politikası kapsamında arz edilen hüküm ve koşullar kapsamında “kişisel veri” ifadesi aşağıda yer alan bilgileri kapsayacaktır.

- Kimlik Bilgisi
- İletişim Bilgisi
- Kullanıcı Bilgisi
- Kullanıcı İşlem Bilgisi
- İşlem Güvenliği Bilgisi
- Finansal Bilgi
- Hukuki İşlem ve Uyum Bilgisi
- Denetim ve Teftiş Bilgisi
- Pazarlama Bilgisi
- Talep/Şikayet Yönetimi Bilgisi
- Olay Yönetimi Bilgisi
- Web sitesi adresi
- Altyapı sağlayıcı adı


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 3. ve 7. maddeleri dairesince, geri döndürülemeyecek şekilde anonim hale getirilen veriler, anılan kanun hükümleri uyarınca kişisel veri olarak kabul edilmeyecek ve bu verilere ilişkin işleme faaliyetleri bu Gizlilik Politikası hükümleri ile bağlı olmaksızın gerçekleştirecektir.
Hakkımızda
Hakkımızda Ortaklık Yapısı Yönetim Kurulu
Yasal Bilgilendirmeler
Yasal Uyarılar Kullanım Koşulları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Gizlilik
İletişim
tosladestek@tosla.com
0850 477 08 67
Konaklar Mah. Selvili Sok. Sabancı Center (Kule 2) Apt. No:2/2 Beşiktaş/İstanbul